Objednávka zájezdu

  1. Online přihlášení zájezdu zde na webu – Návod ZDE
  2. Telefonicky u cestovní kanceláře EMMA, Brno – tel. +420 542 214 343
  3. Osobně v prodejně cestovní kanceláře EMMA – Brno, Kozí 10
  4. U provizních prodejců cestovní kanceláře EMMA Brno

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – již více než 20 let připravujeme zájezdy pro Vás - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy
10 Výborné 1 recenzí

Angkor Wat a koupání v Kambodže

PHNOM PENH • SIEM REAP • CHRÁM ANGKOR WAT • SIHANOUKVILLE • ANGKOR THOM • BAYON TEMPLE • JEZERO TONLE SAP • TA PROHM

Termíny a ceny

Sleva za včasný nákup je 6% ze základní ceny do 31.1.2019, max. 2 000 Kč/os.
Sleva se vztahuje jen na zájezdy z katalogu Ponávací zájezdy 2019 delší než dva dny mimo exotiky. Pokud se sleva na zájezd vztahuje, je již v tabulce odečtena.
Sleva pro stálé zákazníky je o 2% vyšší, max. výše slevy je 2 000 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.
Sleva pro seniory nad 60 let je 5% ze základní ceny, max. 2 000 Kč/os., platí na zájezdy do 30.6.2019 a po 1.9.2019. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři od 1.2.2019 (do té doby je výhodnější sleva za včasný nákup).

 -
 -
Nahrávám…
Konstantní příplatky
Příplatek za jednolůžkový pokoj Na osobu / Na zájezd 13900
+ Kompletní tabulka katalogových cen
Konečné ceny včetně poplatků
Cena ubytování na pláži ve 4* hotelu ubytování na pláži v 5* hotelu
termín snídaně
19.02.2019- 04.03.2019 54 770,- 7 500,- 13 700,-
27.02.2019- 12.03.2019 54 770,- 7 500,- 13 700,-
Základní informace k poznávacím zájezdům najdete zde.

Program zájezdu

1. den:

Odlet z Prahy/Vídně do Phnom Penhu (s přestupem).

2. den

Večer přílet do Phnom Penhu, transfer do hotelu, ubytování.

3. den:

Celodenní prohlídka hlavního města Kambodže Phnom Penh - návštěva Královského paláce vystavěného roku 1866 na okraji starého města, kde dodnes sídlí král a jeho rodina. Dále Stříbrná pagoda s podlahou pokrytou 5000 stříbrnými dlaždičkami, ve které je uložen i národní poklad – 90kg zlatý Budha zdobený 2.086 diamanty. Návštěva jednoho z nejhezčích chrámů ve městě Wat Phnom Temple. Odpoledne pokračování prohlídky města - návštěva Národního muzea nebo návštěva velmi expresivní expozice muzea polpotovské genocidy ve věznici Tuol Sleng a památníku Killing Fields s hromadnými hroby za městem. Možnost nákupu suvenýrů na Ruském trhu s mnoha typickými výrobky. Nocleh v Phnom Penhu.

4. den:

Po snídani odjezd do Siem Reapu (cca 6 hod). Cestou navštívíme městečko Skoun s možností ochutnávky zdejší speciality - smažených pavouků, dále pak předangkorský chrámový komplex Sambor Prei Kub, pocházející z doby před 9. stoletím n. l. a před příjezdem do Siem Reapu uděláme zastávku na starém mostě Naga Bridge. V podvečerních hodinách příjezd do Siem Reapu, ubytování, nocleh.

5. den:

Celodenní návštěva areálu Angkor se stovkami chrámů roztroušenými na mnoha čtverečních kilometrech z období kmérské říše, svého času nejmocnější a nejskvělejší v jihovýchodní Asii. Prohlídku zahájíme návštěvou komplexu Angkor Thom, původně čtvercového královského města s impozantními rozměry 3 × 3 km. Je obehnáno mohutnými 8 m hradbami a z vnější strany chráněno 100 m širokým a 6 m hlubokým vodním příkopem. Projedeme jižní bránou South Gate, před níž budeme obdivovat balustrádu mostu, kterou tvoří sousoší 54 bohů a 54 démonů symbolizujících prastarou hinduistickou legendu. V samotném centru města si prohlédneme ústřední chrám Bayon Temple s původně 49 věžemi (většina se zachovala) s bohatou reliéfní výzdobou a neuvěřitelným množstvím vytesaných obřích tváří. Dále budeme moci obdivovat Sloní terasu a Terasu malomocného krále s bohatým zdobením, hinduistický chrám Phimeanakas a další. Odpoledne přejdeme k největšímu a nejzachovalejšímu chrámu Angkor Wat, mistrovskému architektonickému díly vystavěnému na ploše 210 ha. Budeme se procházet množstvím galerií se sloupovím a bohatým zdobením, pavilony, nádvořími i chrámy ve věžích. K večeru návrat do hotelu.

6. den:

Brzy ráno odjezd do areálu Angkor a pozorování východu slunce nad chrámem Angkor Wat. Návrat do hotelu na snídani a poté odjezd k jezeru Tonle Sap, projížďka na lodi kolem plovoucí vesnice Choueng Kneas. Odpoledne návrat do Siem Reapu a volno k odpočinku nebo individuálně možnost návštěvy centra města Siem Reap s nočním trhem i slavnou ulicí Pub Street plnou restaurací a barů.

7. den:

Dodpoledne dokončení návštěvy chrámového areálu Angkor. Prohlídka jednoho z nejpůsobivějších chrámů Ta Prohm sevřeného v zajetí džungle. Je to jediný chrám, kde cítíte sílu přírody, která pohltila kdysi dávnou a mocnou civilizaci. Staleté stromy prorůstají chrámy a bortí vznešené stavby. Procházka areálem chrámu a před polednem odjezd na letiště a odlet do Sihanoukville, turistického centra na jižním pobřeží Kambodže. Transfer do hotelu na ubytování.

8. den:

Pobyt a relax na plážích Jihočínského moře v Sihanoukville s možností fakultativních výletů do okolí nebo lodních výletů na některý z nedalekých ostrovů, mezi nimž jsou nejoblíbenější Bambusový ostrov Koh Russay nebo Koh Rong s krásnými plážemi.

9. den:

Pobyt a relax na plážích Jihočínského moře v Sihanoukville.

10. den:

Pobyt a relax na plážích Jihočínského moře v Sihanoukville

11. den:

Pobyt a relax na plážích Jihočínského moře v Sihanoukville

12. den:

Pobyt a relax na plážích Jihočínského moře v Sihanoukville

13. den:

Dopoledne rozloučení s Jihočínským mořem a odpoledne odjezd ze Sihanoukville do Phnom Penh (cca 5 hod). K večeru příjezd na letiště, odbavení a odlet zpět

14. den:

Přestup a odpoledne přílet do Prahy/Vídně.

Podrobné informace

Cena zahrnuje

• leteckou přepravu z Prahy/Vídně do Kambodže a zpět vč. tax
• leteckou přepravu ze Siem Reapu do Sihanoukville vč. tax
• 11× ubytování ve 2lůžkových pokojích ve 3* hotelech
• dopravu, výlety a všechny vstupy dle programu
• služby místního anglicky mluvícího průvodce (2.-7.den zájezdu)
• služby česky mluvícího průvodce (při účasti min. 10 osob)

Příplatky

• jednolůžkový pokoj - 12.700 Kč
• vyřízení víz Kambodža 1.000 Kč
• ubytování na pláži ve 4* hotelu 7.500 Kč
• ubytování na pláži v 5* hotelu 13 700 Kč
• Předpokládané náklady na spropitné 50 €.

Recenze

Celkové hodnocení:
Hotel 10 Strava 10 Delegát 10 Doprava 10

Zdeňka Mosterová - Angkor Wat a koupání v Kambodže (17.02.2018 - 02.03.2018)
Hodnoceno: 28.03.2018

Hotel 10 Strava 10 Delegát 10 Doprava 10

Super !!!!!!!

Další hodnocení

Video